Būsimi koncertai

LIETUVOS DAINŲ ŠVENTĖS PRISTATYMO KONCERTAS vILNIAUS KNYGŲ MUGĖJE

Šimtmetį mininti Lietuvos dainų šventė  „Kad giria žaliuotų“ – jau šią vasarą!🌳 Žiūrovų laukia 14 renginių, kuriuose tūkstančiai atlikėjų dainuos, šoks ir gros tradicinę ir šiuolaikinę kultūrą jungiančias programas. Šiemet Dainų šventė kalbės apie gyvybę, kuri nesibaigia. Gyvybę, kurios neįmanoma nei užgniaužti, nei pamiršti, nes ji yra viena, bet mūsų visų.🫂

Džiaugiamės, kad vasario 24 d. AGATA „Muzikos salėje“ Choras VIVA atliks keletą gražiausių Lietuvos dainų šventėje skambėsiančių dainų.

Data: 2024-02-24

Laikas: 11:30 val. 

Vieta: Vilniaus knygų mugė 2024, LITEXPO, Muzikos salė

Praėję koncertai

PREMJERA: oratorija džiaugsmui, vilčiai ir šviesai

Moterų choras VIVA, Lietuvos suaugusiųjų chorų konkurse šiemet pelnęs aukščiausią ir pagrindinį apdovanojimą GRAND PRIX, kviečia į išskirtinį koncertą! Nebe pirmą kartą bendradarbiaujančios kompozitorė Vilija Mažintaitė ir tekstų autorė Birutė Pernaravičiūtė pristato naują projektą – „Oratoriją džiaugsmui, vilčiai ir šviesai”.

Oratorija apima visą tamsųjį metų laiką, saulės ir šviesos laukimą, ir atspindi lietuviškų švenčių – Kūčių, Kalėdų, Naujųjų metų, Trijų karalių, Užgavėnių, Kaziuko mugės, pavasario lygiadienio – papročius ir tradicijas nuo senovės iki šių dienų. Projektas unikaliai apjungia anglų kalbą, įvairių Lietuvos regionų tarmes ir autentiškas lietuviškų dainų dermes.

Šį ypatingą advento vakarą kviečiame jus į muzikinę kelionę pasitinkant žiemos saulėgrįžą, viltingai laukiant šviesos pergalės prieš tamsą, kas šiuo metu yra aktualu ne tik mūsų, bet ir viso pasaulio žmonėms.

Atlikėjai:

Choras VIVA

Solistė – Augustė Andrijauskaitė

Fortepijonas – Darius Mažintas

Styginių kvartetas:

Artūras Šilalė (smuikas)

Marija Pranskutė (smuikas)

Jurgis Juozapaitis (altas)

Deividas Dumčius (violončelė)


Projektą iš dalies finansuoja Vilniaus miesto savivaldybė.

Data: 2023-12-09

Vieta: Šv. Jonų bažnyčia (Šv. Jono g. 12, Vilnius)

LIETUVOS SUAUGUSIŲJŲ CHORŲ KONKURSAS 2023

Dalyvausime Lietuvos nacionalinio kultūros centro organizuojamame konkurse, kuriuo siekiama įvertinti suaugusiųjų chorų meninį lygį. Tai vienintelis Lietuvoje chorų konkursas, apimantis absoliučiai visus Lietuvos mėgėjų chorus: konkurse dalyvauja rajonų ir miestų suaugusiųjų (taip pat ir aukštųjų mokyklų) moterų, vyrų ir mišrūs chorai. 

Data: 2023-03-19

Laikas: 17:15 val. 

Vieta: Vilniaus mokytojų namų didžioji salė (Vilniaus g. 39, Vilnius)

Molėtų Šv. apaštalų Petro ir Povilo bažnyčia

Laisvės gynėjų dienos išvakarėse – sakralinės muzikos koncertas Carmina Laudis Molėtų Šv. Apaštalų Petro ir Povilo bažnyčioje su įspūdinga šviesų instaliacija.

Data: 2023-01-12

Kauno Švč. Trejybės (Seminarijos) bažnyčia

Carmina Laudis sakralinės muzikos koncertas jaukioje Švč. Trejybės (Seminarijos) bažnyčioje Kaune.

Data: 2022-11-20