Būsimi koncertai

PREMJERA: oratorija džiaugsmui, vilčiai ir šviesai

Moterų choras VIVA, Lietuvos suaugusiųjų chorų konkurse šiemet pelnęs aukščiausią ir pagrindinį apdovanojimą GRAND PRIX, kviečia į išskirtinį koncertą! Nebe pirmą kartą bendradarbiaujančios kompozitorė Vilija Mažintaitė ir tekstų autorė Birutė Pernaravičiūtė pristato naują projektą – „Oratoriją džiaugsmui, vilčiai ir šviesai”.

Oratorija apima visą tamsųjį metų laiką, saulės ir šviesos laukimą, ir atspindi lietuviškų švenčių – Kūčių, Kalėdų, Naujųjų metų, Trijų karalių, Užgavėnių, Kaziuko mugės, pavasario lygiadienio – papročius ir tradicijas nuo senovės iki šių dienų. Projektas unikaliai apjungia anglų kalbą, įvairių Lietuvos regionų tarmes ir autentiškas lietuviškų dainų dermes.

Šį ypatingą advento vakarą kviečiame jus į muzikinę kelionę pasitinkant žiemos saulėgrįžą, viltingai laukiant šviesos pergalės prieš tamsą, kas šiuo metu yra aktualu ne tik mūsų, bet ir viso pasaulio žmonėms.

Atlikėjai:

Choras VIVA

Solistė – Augustė Andrijauskaitė

Fortepijonas – Darius Mažintas

Styginių kvartetas:

Artūras Šilalė (smuikas)

Marija Pranskutė (smuikas)

Jurgis Juozapaitis (altas)

Deividas Dumčius (violončelė)


Bilietus galite įsigyti Ticket Market


Projektą iš dalies finansuoja Vilniaus miesto savivaldybė.

Data: 2023-12-09

Vieta: Šv. Jonų bažnyčia (Šv. Jono g. 12, Vilnius)

Praėję koncertai

LIETUVOS SUAUGUSIŲJŲ CHORŲ KONKURSAS 2023

Dalyvausime Lietuvos nacionalinio kultūros centro organizuojamame konkurse, kuriuo siekiama įvertinti suaugusiųjų chorų meninį lygį. Tai vienintelis Lietuvoje chorų konkursas, apimantis absoliučiai visus Lietuvos mėgėjų chorus: konkurse dalyvauja rajonų ir miestų suaugusiųjų (taip pat ir aukštųjų mokyklų) moterų, vyrų ir mišrūs chorai. 

Data: 2023-03-19

Laikas: 17:15 val. 

Vieta: Vilniaus mokytojų namų didžioji salė (Vilniaus g. 39, Vilnius)

Molėtų Šv. apaštalų Petro ir Povilo bažnyčia

Laisvės gynėjų dienos išvakarėse – sakralinės muzikos koncertas Carmina Laudis Molėtų Šv. Apaštalų Petro ir Povilo bažnyčioje su įspūdinga šviesų instaliacija.

Data: 2023-01-12

Kauno Švč. Trejybės (Seminarijos) bažnyčia

Carmina Laudis sakralinės muzikos koncertas jaukioje Švč. Trejybės (Seminarijos) bažnyčioje Kaune.

Data: 2022-11-20