Choras „Viva“ triumfavo tarptautiniame konkurse Ispanijoje!

 14311269_10154572266732460_4998335721852561374_o

Lietuva triumfavo šį savaitgalį pasibaigusiame tarptautiniame mėgėjų chorų konkurse „Canco Mediterrania“, vykusiame Ispanijoje, Costa Brava regione, kuriame dalyvavo chorai iš dvylikos Europos šalių.

Merginų choras „Viva“ dalyvavo keturiose skirtingose kategorijose (populiariosios, sakralinės, folkloro ir katalonų muzikos), visose pelnė prizines vietas ir parsivežė keturis auksinio įvertinimo diplomus.
„Viva“ chorui populiariosios muzikos kategorijoje pirmoji vieta skirta už specialiai kolektyvo meno vadovės ir kompozitorės Vilijos Mažintaitės paruoštų ABBA hito „Dancing Queen“ bei atlikėjos Shontell kūrinio „Impossible“ atlikimą. „Viva“ buvo įvertintas aukščiausiais balais, o pasirodymas buvo palydėtas audringomis žiūrovų ovacijomis.

Už išskirtinę Katalonijos regiono muzikos interpretaciją bei atlikimą choras „Viva“ buvo apdovanotas ypatingu prizu kaip vienintelis moterų choras, pristatęs puikią kataloniečių muzikos savitą interpretaciją Lloret de Mar miestelio Sant Roma bažnyčioje.

fb_img_1474276726653

„Rugsėjo pradžioje pristatėme išskirtinį projektą „Saulės dukros“, skirtą choro penkmečiui ir netrukus išvykome į konkursą Ispanijoje, kuriame tarp mėgėjų chorų pasirodėme geriau nei puikiai ir tai buvo pelnytai įvertinta. Mums, kaip jaunam kolektyvui,toks įvertinimas yra įrodymas, jog sparčiai augame,“- džiaugėsi vadovė Vilija Mažintaitė.

Tą pačią savaitę, po pasirodymo konkurse, choras „Viva“ buvo pakviestas atlikti sakralinės muzikos programą Barselonos katedroje vykusiame chorinės muzikos festivalyje. Po įspūdingo grožio skliautais skambėjo Javier Busto „Salve Regina“ bei lietuvių kompozitorių kūriniai – Vytauto Miškinio „That I want thee“ ir Vilijos Mažintaitės „From the life of Mary“.

Merginų choras Viva jau ruošiasi naujam sezonui ir skelbia naujų narių atranką, kuri vyks spalio 5 d. 18:30 val., Naugarduko g. 25, Vilniuje. Dėl detalių galima susisiekti chorasviva@gmail.com

choras-viva-prie-santa-roma-baznycios-lloret-de-mar